Dernek Duyuruları
Gümrük ve Dış Ticaret Soru Bankası Kitabı

Değerli Üyelerimiz,

Yeni Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneği üyelerince hazırlanan  “Gümrük ve Dış Ticaret Soru Bankası” kitabını Dernek Merkezimizden 70,00 TL bedel ile temin edebilirsiniz.

Üyelerimize ve meslektaşlarımıza önemle duyurulur.

Saygılarımızla,
YÖNETİM KURULU

 

Yeni Gümrük ve Ticaret Müfettişleri Derneğince; Gümrük ve Ticaret Başmüfettişleri Haldun YAĞAN, Ayhan KIRDAR, Dr. Coşkun ŞENOL, Soner TUTAL, Adnan AKGÖZ ve Bülent TUNA tarafından hazırlanan “Gümrük ve Dış Ticaret Soru Bankası” isimli eser camiamızın hizmetine sunulmuştur.

Bu kitap, Gümrük Müşavirliği, Gümrük Müşavir Yardımcılığı ile Gümrük Personeli Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık kılavuzu mahiyetindedir.

Konusunda uzman ve daha önce yapılmış birçok sınav sorularının hazırlanmasına da katkı sağlamış olan meslektaşlarımızca hazırlanmış bu eserin Gümrük Camiasının hizmetine sunulmasında fayda görülmüştür. Bu şekilde, ihtiyaç duyulan bir alanda var olan boşluğun bir kez daha Gümrük ve Ticaret Müfettişlerince doldurulması suretiyle camiamız mensuplarının nitelikli bir kaynak kılavuzdan faydalanması amaçlanmıştır. Kitabımızda 1.700 adet 5 seçenekli test sorusu ve 3 adet 80 soruluk deneme sınavı bulunmaktadır.
 
Gümrük ve dış ticaret çalışanları, dış ticaret erbabı ve gümrük müşavirlerine faydalı olacağına inandığımız bu eser temel başvuru kaynağı niteliğindedir. Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı ile ilgili eğitimlerde ve sınavlarda faydalı olacağını düşündüğümüz yeni yayınımızı bilgi ve ilginize sunarız.

 
Yazarlar:
 
Haldun YAĞAN / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi
 
Ayhan KIRDAR / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi
 
Dr. Coşkun ŞENOL / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi
 
Soner TUTAL / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi
 
Adnan AKGÖZ / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi
 
Bülent TUNA / Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi

BUGÜN DOĞANLAR
ERKAN KARAKAYIŞ
SÜLEYMAN ÇETİN DOLGUN
YEŞİM DİLAVER
HALİL İBRAHİM KARAKIZLI
MÜJDAT ÇINAR
ÇAĞRI YILDIRIM
UĞUR ATAHAN
MUZAFFER VARDAR
ZEYNEP HANDE BARÇIN
MÜJGAN KAHRAMAN
CEYDA İRİC
DİLEK AÇIKEL ŞEN
PİYASA VERİLERİ
  Alış Satış
USD 0.000 TL 0.000 TL
EUR 0.000 TL 0.000 TL